O NÁS

Firma s tradíciou od roku 1990

Naša firma sa špecializuje na služby spojené s realizáciou kultúrnych, spoločenských, športových a prezentačných podujatí, v oblasti zaistenia dočasných konštrukcií, ako MOBILNÉ TRIBÚNY, PÓDIÁ, SCHODIŠTIA, VEŽE a ďalšie špeciálne konštrukcie podľa individuálnych potrieb konkrétnej akcie.
Konštrukcie dodávame ako komplexné riešenie, to znamená vrátane montáže, demontáže, prenájmu, prípadne technického zabezpečenia.

Naši klienti nás motivujú

Vážime si klientov, ktorí sa k nám vracajú, a vždy nás poteší, keď sa akcia vydarí. Je to najlepšie ocenenie našej práce.

V oblasti, v ktorej sa pohybujeme, je nesmierne dôležitý individuálny prístup ku každej akcii a dobrá komunikácia s klientom. Každoročne investujeme späť do zlepšovania našich služieb nemalé prostriedky, a to najmä ako reakciu na podnety a pripomienky našich klientov.

Sme pripravení spoločne s vami nájsť najlepšiu cestu, technicky riešiteľnú a finančne čo najmenej náročnú pri realizácii vašej akcie. Pri konzultáciách vám radi poradíme.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť konštrukcií  je prioritou každej zákazky. Konštrukcie navrhujeme tak, aby spĺňali bezpečnostné predpisy. Kvalita montáže je potom ďalšou zárukou bezpečnosti.  
Naše mobilné tribúny sú CERTIFIKOVANÉ.